Kvapai Tavo namams

Dovanos

Dovanos - labai malonu jas gauti ir labai geras jausmas jas dovanoti! Tačiau dažnai susiduriame su klausimu: ką dovanoti Mamai? Tėčiui? Vyrui? Draugei? Norisi, kad dovanos būtų originalios, prabangios, išskirtinės, o svarbiausia džiuginančios!  

Kvapnūs ir prabangūs "noriu ir noriu" dovanų rinkiniai ar stilingo dizaino dovanų kuponai bus puiki dovana Jūsų artimam žmogui! Tad pirmyn...

dovanų rinkiniai
Dovanų Rinkiniai

Kvapnūs ir prabangūs "noriu ir noriu" dovanų rinkiniai pasižymi itin elegantiška ir klasikine išvaizda! 

DAUGIAU
dovanu kuponai
Dovanų Kuponai

Stilingi "noriu ir noriu" dovanų kuponai internetu, leis Jūsų mylimam žmogui pačiam išsirinkti iš "noriu ir noriu" gaminių!

DAUGIAU

Noriu ir Noriu Kvapai | Dovanos

Kaip yra malonu gauti kvepiančią dovaną! Visos mūsų kvapnios dovanos yra sukurtos galvojant, kokios būtų naudingos, prabangios, originalios dovanos moterims, vyrams, mamoms ir dovanos verslo partneriams! Išsirinkite "noriu ir noriu" gaminius ir kvapus, kuriais kvepės Jūsų unikalios dovanos, o mes su Meile pagaminsime jas! Mūsų kvapai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės aliejinio pagrindo kvapų esencijos, kuri pasižymi maloniu, ilgai išliekančiu ir prabangių kvepalų dvelksmu. Todėl nedvejok ir leiskis į kvapnius pasimatymus su "noriu ir noriu" kvapais:

noriu ir noriu logotipas juodas
Bangų šokis
Vandenyno, citrusinių vaisių ir balintos medienos derinys. Pastaba: gaivus.
noriu ir noriu logotipas juodas
Radau Gintarą
Šiltas, prabangus, švelnus gintaro, smilkalų ir bergamotės kvapas su kedro, vetiverių dvelksmu, vedančiu į žemiško pačiulio ir vanilės natas. Pastaba: sodriai prabangus.
noriu ir noriu logotipas juodas
medienos dvelksmas
Mediena su pačiuliu ir sandalmedžio tonais, bei lengvu juodosios arbatos ir pipirų mišinio dvelksmu. Pastaba: Salsva prabanga.
noriu ir noriu logotipas juodas
meilė mėnesienoje
Kvapas atsiveria citrusinių vaisių natomis, kurios veda į baltų gėlių kvapus, o prabangos suteikia gintaro, balintos medienos ir vanilės dvelksmas. Pastaba: prabangus.
noriu ir noriu logotipas juodas
žvaigždėtas Dangus
Gaivus citrusinių vaisių dvelksmas, įsuktas į prabangius gintaro, kedro, pačiulio, vanilės, miros ir tonkos kvapus. Pastaba: gaiviai prabangus.
noriu ir noriu logotipas juodas
Saldu - Aitru
Paslaptis, kurioje vyrauja aviečių ir vyšnių natos, apgaubtos šiltu pipirų kvapu. Pastaba: prabangus, saldus aitrumas.
noriu ir noriu logotipas juodas
Saulės Prisilietimai
Švelnaus vyšnių, aviečių ir juodųjų serbentų saldumo aromatas, vedantis į kreminio kokoso, orrių ir figų natas. Pastaba: gaivus saldumas.
noriu ir noriu logotipas juodas
Déjà vu
Paslaptingas ir gundantis kvapas, kuris atsiveria ąžuolo, konjako, smilkalų, tabako aromatais, o šiam kvapui gaivos suteikia citrinos ir mėtos užuominos. Pastaba: prabangūs kvepalai
noriu ir noriu logotipas juodas
Tobula akimirka
Sultingų slyvų ir granatų kvapus pagyvina pačiulis, kedro medis, o paslapties suteikia gintaro, vanilės ir odos kvapų dvelksmai. Pastaba: prabangiai saldus.
noriu ir noriu logotipas juodas
Vakaras Italijoje
Vanilės ir dūminio šokolado viskis su stipria durpių puse. Pastaba: sodrus.