Kvapai Tavo namams

Kvapai automobiliui

Kaip yra malonu įsėsti į saloną, kuriame kvapai automobiliui kvepia prabanga. Kiekvienas toks įsėdimas tampa tarsi nuostabus kvapų ritualas.  Kokybiški auto kvapai nuteikia komfortiškai ir saugiai kelionei.  Tai ne tik prabangūs kvepalai automobiliui su "noriu ir noriu" logotipu, bet ir  itin elegantiška ir klasikinė išvaizda. Išbandyk ilgai išliekančius "noriu ir noriu" auto kvapus ir pajusi, kad tai kvapai automobiliui, kurių seniai ieškojai. Tad pirmyn...

Noriu ir Noriu Kvapai | Kvapai Automobiliui

Kaip yra malonu, kai automobilio salone susitinki Tu ir kokybiškas kvapų dvelksmas! Kiekvieni mūsų kvapai automobiliui yra sukurti galvojant apie Jus - nepriklausomas moteris ir ryžtingus vyrus! Išsirinkite kvapą automobiliui (auto kvapai) ir išskirtinį "noriu ir noriu" kvapą, o mes su Meile pagaminsime Jums! Mūsų kvapai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės aliejinio pagrindo kvapų esencijos, kurie pasižymi maloniu, ilgai išliekančiu ir Jus salone pasitinkančiu prabangių kvepalų dvelksmu. Todėl nedvejok ir leiskis į kvapnius pasimatymus su "noriu ir noriu" kvapais:

noriu ir noriu logotipas juodas
Bangų šokis
Vandenyno, citrusinių vaisių ir balintos medienos derinys. Pastaba: gaivus.
noriu ir noriu logotipas juodas
Radau Gintarą
Šiltas, prabangus, švelnus gintaro, smilkalų ir bergamotės kvapas su kedro, vetiverių dvelksmu, vedančiu į žemiško pačiulio ir vanilės natas. Pastaba: sodriai prabangus.
noriu ir noriu logotipas juodas
medienos dvelksmas
Mediena su pačiuliu ir sandalmedžio tonais, bei lengvu juodosios arbatos ir pipirų mišinio dvelksmu. Pastaba: Salsva prabanga.
noriu ir noriu logotipas juodas
meilė mėnesienoje
Kvapas atsiveria citrusinių vaisių natomis, kurios veda į baltų gėlių kvapus, o prabangos suteikia gintaro, balintos medienos ir vanilės dvelksmas. Pastaba: prabangus.
noriu ir noriu logotipas juodas
žvaigždėtas Dangus
Gaivus citrusinių vaisių dvelksmas, įsuktas į prabangius gintaro, kedro, pačiulio, vanilės, miros ir tonkos kvapus. Pastaba: gaiviai prabangus.
noriu ir noriu logotipas juodas
Saldu - Aitru
Paslaptis, kurioje vyrauja aviečių ir vyšnių natos, apgaubtos šiltu pipirų kvapu. Pastaba: prabangus, saldus aitrumas.
noriu ir noriu logotipas juodas
Saulės Prisilietimai
Švelnaus vyšnių, aviečių ir juodųjų serbentų saldumo aromatas, vedantis į kreminio kokoso, orrių ir figų natas. Pastaba: gaivus saldumas.
noriu ir noriu logotipas juodas
Déjà vu
Paslaptingas ir gundantis kvapas, kuris atsiveria ąžuolo, konjako, smilkalų, tabako aromatais, o šiam kvapui gaivos suteikia citrinos ir mėtos užuominos. Pastaba: prabangūs kvepalai
noriu ir noriu logotipas juodas
Tobula akimirka
Sultingų slyvų ir granatų kvapus pagyvina pačiulis, kedro medis, o paslapties suteikia gintaro, vanilės ir odos kvapų dvelksmai. Pastaba: prabangiai saldus.
noriu ir noriu logotipas juodas
Vakaras Italijoje
Vanilės ir dūminio šokolado viskis su stipria durpių puse. Pastaba: sodrus.