Just another WordPress site

Kvapnios žvakės

Tai ne tik kvapnios žvakės ar prabangios ir rankų darbo žvakės Jūsų namams, tai taip pat yra namų interjero detalė, puošmena, išskirtinis namų akcentas... suteikiantis džiaugsmo ir atsipalaidavimo jausmą Jums!  

Juk kvapnios žvakės suteikia harmoniją namams ir sielai! Ypatingai jei žvakės liepsna maloniai traškės, lyg Jūs sėdėtumėte prie židinio ir degs ilgai. Tad pirmyn... Užsidekite kvapnią žvakę, atsipalaiduokite ir būkite laimingi, juk visas šis laikas yra Jūsų! 

Noriu ir Noriu Kvapai | Kvapnios Žvakės

Kaip yra malonu, kai namuose susitinki Tu ir kvapnios žvakės dvelksmas! Kiekvienas mūsų kvapas yra sukurtas galvojant apie Jus - jaukią namų aplinką kuriančias moteris ir ryžtingus vyrus! Išsirinkite kvapnią žvakę, prabangią žvakę, rankų darbų žvakę ir išskirtinį kvapą, o mes su Meile pagaminsime Jums! Mūsų kvapai yra aukščiausios kokybės aliejinio pagrindo, kurie pasižymi maloniu, ilgai išliekančiu ir Jus namuose pasitinkančiu žvakės kvapu. Todėl nedvejok ir leiskis į kvapnius pasimatymus su "noriu ir noriu" kvapais:

Bangų šokis
Vandenyno, citrusinių vaisių ir balintos medienos derinys. Pastaba: gaivus.
Link stebuklo
Citrusinių vaisių natos dvelkiančios iš bergamotės su magišku pačiulio ir ąžuolo dvelksmu. Pastaba: citrusinė gaiva.
medienos dvelksmas
Mediena su pačiuliu ir sandalmedžio tonais, bei lengvu juodosios arbatos ir pipirų mišinio dvelksmu. Pastaba: Salsva prabanga.
meilė mėnesienoje
Kvapas atsiveria citrusinių vaisių natomis, kurios veda į baltų gėlių kvapus, o prabangos suteikia gintaro, balintos medienos ir vanilės dvelksmas. Pastaba: prabangus.
Pabėgimas į rojų
Šis svaiginantis aromatas sujungia bergamotę su sodriu gintaru, kuriuos papildo kokoso, vanilės ir migdolų švelnus dvelksmas. Pastaba: gaivus.
Saldu - Aitru
Paslaptis, kurioje vyrauja aviečių ir vyšnių natos, apgaubtos šiltu pipirų kvapu. Pastaba: prabangus, saldus aitrumas.
Saulės Prisilietimai
Švelnaus vyšnių, aviečių ir juodųjų serbentų saldumo aromatas, vedantis į kreminio kokoso, orrių ir figų natas. Pastaba: gaivus saldumas.
Tavo bučinys
Aviečių, bruknių, mėlynių aromatas susipina su apelsinų, citrinų, bergamotės ir kreminės vanilės natomis. Pastaba: svajingai saldus
Tobula akimirka
Sultingų slyvų ir granatų kvapus pagyvina pačiulis, kedro medis, o paslapties suteikia gintaro, vanilės ir odos kvapų dvelksmai. Pastaba: prabangiai saldus.
Vakaras Italijoje
Vanilės ir dūminio šokolado viskis su stipria durpių puse. Pastaba: sodrus.